Bezmaksas WINDOWS 10
Kā instalēt Windows 10 uz iepriekšējās piratu Widows versijas.

Beidzot saņēmos uzzinstalēt uz pc bezmksas window 10. Protam iepriekšēja vindowa key (atslega) man nav vairs piejama. Agrāk nebija vajadzības verificēt iepriekšējo windows versiju. Nācās pāris dienaktis istalēt un instalēt. Pašā microsoft lapā pienācīgu paskaidrojumu man nesanāca atrast. Parakos pa netu un atradu pamācību ''tejkannām'' kā jainstalē Windows 10 uz pc kurām iepriekšēja versija nav licenzēta. Pa virsu rakstīt iepriekšējai nelicenzētai nav vērts jo beigās prasīs licenzes numuru no iepriekšējās versijas. Tātad jānēm tīru flešku. Ja fleškā būs faili tad tie zūdis jo fleška tiks formatizēta par boot flešu no kuras kompis iestartēsies pēc reseta.
1.Iespraust flesu USB
2. Iet šeit https://www.microsoft.com/en-gb/software-download/windows10
3 Spiest šo
4. Kautkur uz cietā diskā pieseivot un palaist lai sāk darboties.
5. Piekrist visam ko viņš piedāvā
6. Izvļēties instalāciju uz cita datora.
7. NEXT
8. Izvēleties FLASH drive un NEXT.
9. NEXT
10 Ilgi lādēsies.
11. Pēc tam resetēt kompi tā lai tas iestartējas no fleškas. 
12. Pec reseta palaist no fleškas Windows 10 instalāciju un visbeidzot kad lieta nonaks lidz šai bildei tad izvēlēties šo teikumu.
13. Visam vajadzētu būt OK.
Pēc tam Windows 10 ik pa laikam atgādinās ka nav aktivizēts un nedos PERSONALIZĒT desktopu, bet ja atslēdz no interneta, noresetē nepieslēdzot pie neta tad desktopu ir iespēja personalizēt. Kad peslēdz pēc tam pie neta tad personalizācija nepazūd.
14. Ja tev šis raksts noderēja uzspied uz reklāmas lapas augšā. Paldies!


www.BANNERI.lv

Ierakstīt komentāru

0 Komentāri